כירופרקטיקה

כירופרקטיקה היא תרגול בריאות הוליסטי המתמקד באבחון, טיפול ומניעה של הפרעות מכניות של מערכת השרירים והשלד, במיוחד עמוד השדרה. המטרה העיקרית של הטיפול הכירופרקטי היא לשחזר ולשמור על יישור ותנועה תקינים של עמוד השדרה, אשר בתורו יכולים לעזור להקל על הכאב ולשפר את התפקוד הגופני הכללי.

דוד נייס כירופרקט מומחה

גלו את עולם הכירופרקטיקה עם ד"ר דוד נייס – המומחה המוביל בתחום!

תוכן עניינים

כירופרקטיקה מה זה

כירופרקטיקה היא גישה לא פולשנית וללא תרופות לטיפול רפואי, המדגישה את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. כירופרקטורים משתמשים במגוון טכניקות כדי להתאים את עמוד השדרה ומפרקים אחרים בגוף, כולל מניפולציות ידניות, מתיחות, עיסוי וטיפולים ידניים אחרים. הם עשויים גם להמליץ על תרגילים טיפוליים, ייעוץ תזונתי ושינויים אחרים באורח החיים כדי לקדם בריאות ובריאות כללית.

מה עושה כירופרקט

מצבים נפוצים המטופלים על ידי כירופרקטורים

טיפול כירופרקטי יכול להועיל למגוון רחב של מצבי שריר ושלד, כולל:

כאבי גב וצוואר
● כאבי ראש ומיגרנות
● כאבי מפרקים ונוקשות
● פציעות ספורט
● פציעות בתאונת דרכים
● דלקת פרקים
● כאבים הקשורים להריון

כירופרקטורים יכולים גם לספק טיפול מונע כדי לסייע בשמירה על יישור וטיפול בעמוד השדרה הנכון ולמנוע פציעות או כאבים עתידיים.
טיפול כירופרקטי

במהלך ביקור כירופרקטי, הכירופרקט יבצע בדיקה גופנית וייקח היסטוריה רפואית כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר. לאחר מכן הם ישתמשו בטכניקות מעשית כדי לתמרן את המפרקים והרקמות של הגוף, במטרה להחזיר את היישור והתפקוד המתאימים.

טיפול כירופרקטי הוא בדרך כלל בטוח ויעיל, אך כמו כל הליך רפואי, ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריות. אלה יכולים לכלול כאב, נוקשות ואי נוחות זמנית לאחר פגישת טיפול.

טיפול כירופרקטי | היתרונות

לטיפול כירופרקטי יכולות להיות יתרונות רבים עבור המטופלים, כולל:

שיכוך כאבים: מטופלים רבים חווים הקלה משמעותית בכאבים לאחר מספר מפגשים כירופרקטיים בלבד.
שיפור הניידות והתפקוד: טיפול כירופרקטי יכול לסייע בשיפור טווחי התנועה והתפקוד הגופני, מה שמקל על ביצוע פעולות יומיומיות.
תלות מופחתת בתרופות: טיפול כירופרקטי יכול לסייע בהפחתת הצורך בתרופות כאב, שעלולות להיות להן תופעות לוואי לא נעימות ולהיות ממכרות.
בריאות כללית משופרת: טיפול כירופרקטי יכול לקדם בריאות ובריאות כללית, לעזור למטופלים להרגיש טוב יותר פיזית ונפשית.
טיפול כירופרקטי לילדים.

טיפול כירופרקטי יכול להועיל לילדים וגם למבוגרים. ילדים עשויים להפיק תועלת מטיפול כירופרקטי למגוון מצבים, כולל:

● קוליק ובעיות עיכול אחרות
● דלקות אוזניים
● הרטבת לילה
● כאבי גדילה
● פציעות ספורט

טיפול כירופרקטי לילדים הוא בדרך כלל בטוח ועדין, ויכול לסייע בקידום צמיחה והתפתחות תקינים.

ד ר נייס כירופרקט

כירופרקטיקה היא גישה בטוחה ויעילה לטיפול רפואי שיכולה לעזור להקל על הכאב ולשפר את התפקוד הגופני. עם התמקדות בשיטות טיפול הוליסטיות ולא פולשניות, כירופרקטורים יכולים לעזור למטופלים להגיע לבריאות אופטימלית וללא צורך בתרופות או ניתוח. אם אתה סובל מכאבים או בעיות שריר-שלד אחרות, שקול להתייעץ עם דר נייס כירופרקט כדי לראות אם הטיפול הכירופרקטי מתאים לך.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית הינו: 035227270

דילוג לתוכן